Opcje przeglądania
Nowość
Promocja
Producenci

Pobierz cennik

Szanowni klienci,
przygotowaliśmy specjalną ofertę dzierżawy ekspresów dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą od razu inwestować własnych środków finansowych na zakup ekspresu.
 
Nasza oferta dzierżawy jest na tyle elastyczna, że możemy dopasować ją do bardzo zróżnicowanych potrzeb. Bazujemy na sprawdzonej marce, znanej na całym świecie z niezawodności, komfortu i prestiżu.
 
Ekspresy Jura gwarantują najwyższą jakość dla naszych usług. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z bezawaryjnej pracy urządzeń i cieszyli się wspaniałym aromatem "boskiego naparu" jakim jest kawa. Ekspresy ciśnieniowe Jura są urządzeniami wytwarzającymi doskonałą kawę zgodną z włoskimi tradycjami. Te w pełni automatyczne urządzenia mające wiele opcji oprogramowania znakomicie sprawdzają się w biurach, kawiarniach i instytucjach. Pomimo dużego zaawansowania technologicznego pozostają łatwe i proste w obsłudze.
 
W ramach dzierżawy proponujemy dwa warianty:
1. dzierżawa tradycyjna (samego ekspresu)
2. dzierżawa z gwarancją zakupu kawy (ekspres + kawa)
 
    Dzierżawa tradycyjna. Polega na wynajęciu tylko ekspresu ciśnieniowego. W tym rozwiązaniu nie ma wymogu kupowania z góry określonej ilości kawy. Klient sam decyduje jaką kawę, u kogo i po ile kupuje. Klient nie ponosi żadnego ryzyka związanego z długoterminowymi umowami. Cena usługi zależy jedynie od modelu ekspresu.
 
    Dzierżawa z gwarancją zakupu kawy. W tym wariancie klient może otrzymać ekspres za darmo, ale zobowiązuje się do comiesięcznego zakupu określonej ilości kawy. Zaletą jest to, że Klient nie musi się martwić, gdzie kupić kawę i jakiej będzie ona jakości. Przy takiej umowie warunki są uzgadniane indywidualnie dla każdego przypadku. Umowa jest wypadkową wielu elementów takich jak: model urządzenia, ilości zamawianej kawy, okresu trwania umowy.
 
We wszystkich opcjach zapewniamy bezpłatne:
szkolenie z obsługi,
naprawy gwarancyjne,
dostawię i odbiór urządzenia.
 
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numer 661-394-661 lub mailowo na adres biuro@pabloni.pl
 
Zapraszamy do współpracy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl